Skip links

Hakkımızda

Matbaacılık serüvenimiz 1972 yılında İstanbul Cağaloğlu’nda başlamıştır. O dönemin şartlarında, Cağaloğlu’nun en büyük 5 matbaasından biri, Fatih Gençlik Vakfı Matbaa İşletmesi adı altında Muhterem Ömer Öztürk tarafından kurulmuş; ders kitabı, dini ve kültürel binlerce eser basılmıştır. Bu esnâda başta Mevlana Takvimi olmak üzere bazı süreli yayınlar da FGV Matbaa işletmesinde hazırlanıp basılarak okuyucu ile buluşturulmuştur.

Matbaa hizmetlerimiz 1988 yılında Misvak Neşriyat’ın kurulmasıyla yeni bir boyut kazanmıştır. Telif ve tercüme çeşitli eserlerin yayınına başlanmış; Mevlana (Duvar) Takvimi ve Misvak Masa Takvimi daha da geliştirilerek kendi sektörlerinin marka ürünleri hâline gelmiştir.
2001’den sonra ise kutu, kağıt poşet, etiket başta olmak üzere tekstil ve ayakkabı sektörünün kullandığı çeşitli mamüller ürün gamlarımız arasındaki yerini almış, takvim ve promosyona yönelik ürünlerimiz de çeşitlendirilmiştir.

İnternetin hayatımıza daha yoğun bir şekilde girmesi, hızla dijitalleşen piyasa şartları ve müşteri beklentileri sonucu 2012 senesinden itibaren web tasarım hizmetleri gündemimize girmiştir. Bugün geldiğimiz noktada ise web alanında profesyonel bir ekiple sanal dünyada firmanızı öne çıkarmak ve müşterilerin pek çok rakip firma arasında sizi bulmalarını sağlamak artık bizim işimiz!
Siz kendi işinize odaklanırken, Misvak Ajans olarak biz internet sitenizi kurmaktan kurumsal kimlik çalışmalarınıza; grafik tasarımdan tüm üretim aşamaları dahil baskı işlerinize kadar anahtar teslimi çözümler getiriyoruz.

Özetle Misvak Ajans;
Kurumsal Matbaa Hizmetleri
Geleneksel Takvim Üretimi ve Promosyon İşleri
Web Tasarım, SEO ve Dijital Reklam
alanlarında siz müşterilerimizin hizmetindedir.