Skip links

SEO

Arama Motoru Optimizasyonu

Markanızı aramalarda daha üst sıralara çıkaracak Dijital Pazarlama seçenekleri ile her zaman göz önünde olun ve  SEO hizmetlerimizle Google’da her zaman zirvede kalın!

Şimdi Teklif Al

SEO çalışmaları genel olarak site içi SEO ve site dışı SEO olmak üzere ikiye ayrılır. Site içi SEO, web sitenizin tasarımı ve yazılımı yanında özellikle halihazırda sahip olduğu içerikler üzerinde yapılan kapsamlı çalışmaları kapsar. Site dışı SEO ise site dışından gelen linkler ve görsel materyaller, sosyal medya, forumlar ve bloglar gibi çeşitli kaynaklar üzerinden siteye ziyaretçi akışı sağlayarak sitenizin tanınmasını ve kalitesini artırmaya yönelik bir çalışmadır. Öncelikle SEO Danışmanlığı hizmeti almak istediğiniz web sitesi çeşitli profesyonel araçlarla incelenir ve detaylı bir SEO raporu ortaya çıkartılır. Ardından pek çok kriter göz önünde bulundurularak bu rapor analiz edilir, siteniz üzerinde (site içi SEO) ve sitenizin dışındaki kaynaklar kullanılarak (site dışı SEO) ne gibi değişiklik, geliştirme ve düzenleme çalışmaları yapılacağı belirlenir. Tüm bu işlemler arama sonuçlarında sıralamada gözükmek istediğiniz kelime ve/veya kelime grupları baz alınarak yapılır. Sitenizin üzerinde de aynı işlemler yapıldığından arama motorlarının botları sitenizi daha sık taramaya, daha çok içeriğinizi arama sonuçlarında göstermeye ve zamanla sitenizi belirlenen kelime ve/veya kelime gruplarında üst sıralara taşımaya başlar.

Pek çok şirket, e-ticaret firması, blog veya web site sahibi SEO çalışması yapmaya çalışmakta veya profesyonel olarak bu hizmeti almaktadır. Eğer bir ürün veya hizmeti pazarlıyorsanız SEO sizin için olmazsa olmaz bir araçtır. Doğru bir SEO çalışması ile pazarladığınız ürün veya hizmeti potansiyel müşterisine daha hızlı ve doğru bir şekilde ulaştırabilirsiniz. Bunun yanı sıra pazarlama faaliyeti gütmeyen bir web sitesine sahip olsanız bile şirketinizin tanınırlığını, marka değerini profesyonel SEO danışmanlığı hizmeti ile artırabilir ya da sitenizin ziyaret oranlarını yükseltebilirsiniz.

Web SiteniziZirveye Taşıyoruz !

İç seo çalışmaları için Misvak Ajans bünyesinde verdiğimiz hizmetler:

 • Sayfadaki başlık etiketleri (H1. H2, H3 vs.)
 • Meta açıklamalarının düzenlenmesi
 • Kaliteli içerik üretimi ve kontrolü
 • Anahtar kelime yoğunluğunun kontrolü/belirlenmesi
 • Site hızının kontrolü ve artırılması için çalışmalar yapılması
 • Google algoritma güncellemelerinin takibi/ yeni algoritmalara uygun çalışmalar

Sektör ve rakipler analiz araçları ile analiz edilerek, sektör, bölge ve anahtar kelimeler belirlenerek ona uygun olarak makale ve içerik üretilir.

Dış seo çalışmaları için Misvak Ajans bünyesinde verdiğimiz hizmetler:

 • Dışarıdan link alımı
 • Sosyal medya aracılığıyla yönlendirme trafiği sağlamak
 • Strateji ve anahtar kelimelerin bulunması (Sosyal ağların arama motorları üzerinde etkileşimi sağlayacak.)
 • Video içerikler için anahtar kelime analizi, SEO stratejilerini geliştirmek
 • İçerik pazarlama çalışmaları ve dijital yayınlar üzerinde çeşitli geliştirmeler
 • Düzenli rapor hazırlamak